#13 Letné kino v komunitnej záhrade

Už druhý rok majú nielen záhradkári, ale všetci filmoví fajnšmekri možnosť vďaka Komunitnej záhrade Ostredky vychutnať si hodnotné diela našej a svetovej kinematografie priamo v priestoroch záhrady. Sledovanie filmu pod hviezdami má svoje čaro a práve v období dodržiavania sociálnych odstupov je to jedna z najbezpečnejších foriem, ako si bez obáv s priateľmi pozrieť dobrý film.

Oproti klasickým kinám je tu ešte jedna veľká výhoda. Môžete si doniesť vlastné jedlo aj nápoje. Záhradkári pre túto príležitosť zabezpečili pohodlné lehátka, nové ozvučenie a vyzdobili priestory romantickými solárnymi svetielkami. Za tieto novinky ďakujeme mestskej časti Bratislava - Ružinov, ktorá v rámci dotačnej výzvy mestskej časti finančne podporila projekt "Kino na záhradke". Je zložité opísať túto atmosféru slovami, treba prísť a zažiť. Najbližšie sa plátno rozprestrie už 22. 8. 2020 počas osláv tretích narodenín komunitnej záhrady.

Prostredie je naozaj exkluzívne.
lehatkajpg

Čaká sa už iba na zotmenie.
lehatka1jpg

Ešte pár minút a môžeme začať.
lehatka lacojpg

Zaujalo deti aj dospelých.
IMG_20200817_103909jpg

Sledovanie filmu pod hviezdami.
lehatka noc1jpg